Forrás: turizmus.com

Kifordított hurka és zsidótojás találkozik egy szelet kenyéren, a rántott pacal svédgombával érkezik, péntekenként újragondolt sólet, szombatonként konfitált kacsacomb zsírjával biztosan várja az éhes vendégeket a Séf utcájában.

A Hold utcai piac galériáján hétfőn nyílt új, „piaci deli" dizájnjában békebeli, ízvilágában a hagyományos piaci hentesfogásokat keveri a csúcsgasztronómiával, Bíró Lajos irányításával.

A menü ugyan naponta változó, de a fentebb említett hurkás-zsidótojás mellett körtés-kéksajtos szendvics, lecsókolbász konfitált hagymával, valamint a csontlevessel tálalt, prágai sonkás-tormakrémes molnárka az étlap állandó szereplői lesznek. Ám érdemes megkóstolni a neológ sóletet, amelybe libamáj és füstölt csülök is kerül, az e heti menüben pedig kolbászos lecsó, zöldborsó-pürén tálalt véres hurka is szerepel.




Pin It
Facebook Social Comments
Rating:
( 1 Rating )

samugazda boraszati banner

Fehértói Halászcsárda

Algyői Halászcsárda

Stüszi Vadász Étterem Szeged

Stüszi Vadász Étterem Szeged

Stüszi Vadász Étterem Szeged

Keresés